O Firmie

Firma Eltom Tomasz Dunat jest prężnie rozwijającą się firmą działającą od 2009 roku. Wykonujemy wszelkie prace związane z instalacjami elektrycznymi począwszy od małych modernizacji istniejących już instalacji poprzez wykonawstwo i doradztwo przy realizacji nowych projektów elektrycznych np. mieszkań, domków jednorodzinnych oraz firm.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje także wymiany wewnętrznych linii zasilania (WLZ) dla Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych na terenie Wrocławia, Oławy i okolic.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, nasze usługi elektryczne wzbogacamy nie tylko o bezpłatne doradztwo techniczne ale także pomoc przy załatwianiu skomplikowanych czynności związanych z wydawaniem warunków przyłączeniowych oraz odbiorem instalacji elektrycznych.
Naszą Firmę cechuje rzetelność wykonywanych prac, profesjonalizm, doświadczenie a przede wszystkim efektywność. Wieloletnie doświadczenie w pracy w energetyce, wymagane uprawnienia oraz co najważniejsze terminowa realizacja powierzonych nam zadań pozwoliła nawiązać nam współpracę z wieloma poważnymi partnerami biznesowymi.

Stosujemy materiały najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Na życzenie klienta oferujemy dostęp do szerokiej gamy materiałów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Prace nasze wykonujemy zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz walory estetyczne.

Zapraszamy Was do współpracy z naszą firmą.